Pomysk Mały 38a/77-100 Bytów.

cncserwis@spinx-group.com

690-869-941

Serwis wrzecion obrabiarek CNC

Regeneracja wrzecion

Serwisuj z nami

Regeneracja wrzecion obrabiarek oraz urządzeń współpracujących

regeneracja wrzecion
regeneracja wrzecion

REGENERACJA wrzecion obrabiarek 5 osiowych

Naprawa wrzecion obrabiarek pięcioosiowych polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych do stanu producenta.  Naprawa wrzecion frezerskich ma na celu kompleksowy serwis. Serwis wrzecion frezerskich trwa zazwyczaj 7-14 dni

regeneracja wrzecion
regeneracja wrzecion

SERWIS elektrowrzecioN frezarek

Regeneracja elektrowrzeciona polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych oraz czujników i enkoderów do stanu producenta.  Serwis wrzeciona frezarki ma na celu kompleksowy serwis. Serwis wrzecion frezarskich trwa zazwyczaj 7-14 dni

regeneracja wrzecion
regeneracja wrzecion

remont głowic wielowrzecionowych

Serwis wiertarek wielowrzecionowych polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych do stanu działania.  Naprawa wrzecion wielowrzecionowych ma na celu kompleksową naprawę. Serwis głowic wielowrzecionowych trwa zazwyczaj 7-14 dni

regeneracja wrzecion
regeneracja wrzecion

Naprawa wrzecion tokarskicH

Remont wrzecion polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych do stanu producenta.  Naprawa wrzecion tokarskich ma na celu pełną regenerację. Serwis wrzecion tokarskich trwa zazwyczaj 7-14 dni

regeneracja wrzecion

zarezerwuj usługę regeneracji wrzeciona

telefon (+48) 690 869 941

Jak wykonywana jest regeneracja wrzeciona?

  Regeneracja wrzecion polega na przywróceniu parametrów funkcyjnych wrzeciona doprowadzając do stanu prawidłowego działania.

W skład regeneracji wrzeciona wchodzi naprawa zacisku narzędzia, wymiana sprężyn talerzowych oraz kompletu łożysk, Każde wrzeciono jest wyważane w klasie 0.4 G zgodnie z normą  ISO 16084:2017 

Firma CNC SERWIS oferuje kompleksowy serwis wrzecion i elektrowrzecion obrabiarek CNC, w tym naprawę, regenerację, wyważanie oraz wiele innych usług (przezwajanie uzwojeń, justowanie en-koderów). CNC Serwis Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w branży maszyn CNC i gwarantuje, że regenerowane przez nas urządzenia nie odbiegają jakością oraz żywotnością od nowych. Każda naprawa wrzeciona, elektrowrzeciona oraz głowicy CNC jest objęta gwarancją serwisową.

Regeneracja elektrowrzecion wykonywana jest w następujący sposób: demontaż uszkodzonych części wraz z analizą ich uszkodzeń i skalkulowanie kosztów naprawy; wykonanie precyzyjnych pomiarów poszczególnych części składowych oraz kontrola czy wymiary części odpowiadają zadanym tolerancjom; statyczne i dynamiczne wyważanie wszystkich obrotowych części przed montażem; ustawienie i regulacja elektroniki pomiarowej.

Firma CNC SERWIS oferuje kompleksowy serwis wrzecion i elektrowrzecion obrabiarek CNC, w tym naprawę, regenerację, wyważanie oraz wiele innych usług (przezwajanie uzwojeń, justowanie en-koderów). CNC Serwis Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w branży maszyn CNC i gwarantuje, że regenerowane przez nas urządzenia nie odbiegają jakością oraz żywotnością od nowych.
regeneracja wrzecion

Jakie łożyska instalujemy w elektrowrzecionach?

Instalujemy łożyska ceramiczne zalecane przez producenta. Montujemy wyłącznie oryginalne łożyska zalecane przez producenta. Są to często łożyska parowane w procesie ich produkcji.

Łożyska stożkowe dzięki swojej budowie doskonale radzą sobie z przenoszeniem sił, które oddziałują zarówno osiowo i promieniowo, co znajduje swoje zastosowanie w wielu typach elektrowrzecion. Na zewnętrznym i wewnętrznym pierścieniu łożyska, znajdują się bieżnie stożkowe które przenoszą bardzo wysokie prędkości oraz obciążenia. Istotną regułą instalacji łożysk są tolerancje pierścienia zewnętrznego i wewnętrznego które to muszą być dokładnie dopasowane do gniazda i wału. Nasza firma stosuje specjalne przyrządy pomiarowe do weryfikacji tolerancji. Na podstawie pomiarów jesteśmy w stanie ustalić jak spasować łożysko do danej instalacji.

Nie stosujemy łożysk które nie spełniają określonych kryteriów jakich nasza firma przestrzega.

Regeneracja głowic narzędziowych tokarek

Naprawiamy wszystkie głowice tokarskie różnych producentów. Najczęstszą awarią głowicy jest osłabiona sprężyna talerzowa która odpowiada za blokowanie głowicy podczas pracy w taki sposób aby uzyskała pełną sztywność. Od poprawności pracy głowicy narzędziowej zależy dokładność całej maszyny, a w niektórych przypadkach praca na maszynie przy uszkodzonej głowicy jest niemożliwa.

regeneracja wrzecion
regeneracja wrzecion

Naprawa głowic wielowrzecionowych

Naprawiamy wszystkie głowice wielowrzecionowe różnych producentów maszyn do obróbki drewna. Najczęstszą awarią głowicy wielowrzecionowej są uszkodzone łożyska oraz w niektórych sytuacjach zębatki. Od poprawności pracy głowicy wielowrzecionowej zależna jest praca na wiertarkach, a w niektórych przypadkach praca na maszynie przy uszkodzonej głowicy jest całkowicie niemożliwa.

95 / 100