Pomysk Mały 38a/77-100 Bytów.

cncserwis@spinx-group.com

690-869-941

Naprawa wrzeciona Elumatec SBZ122

Naprawa wrzeciona Elumatec SBZ122 przebiegała w następujący sposób. Serwis grupy SpinX otrzymał zlecenie oględzin maszyny do obróbki profili aluminiowych SBZ122. Po przeprowadzeniu diagnostyki maszyny serwisant stwierdził uszkodzenie wrzeciona. Wrzeciono zostało zdemontowane i przywiezione do regeneracji w zakładach grupy w Pomysku Małym. W zaledwie 7 dni roboczych elektrowrzeciono zostało naprawione i zamontowane w obrabiarce. Regeneracja wrzeciona obejmowała wymianę łożysk ceramicznych oraz sprężyn zacisku narzędzia wraz z kalibracją czujników i wibrodiagnostyką drgań. Wrzeciono zostało wyważone w klasie 0,4G dynamicznie i statycznie.

Znajdź usługę

Wykonane usługi

  • Regeneracja elektrowrzeciona Perske
    Regeneracja elektrowrzeciona Perske

    SERWIS WRZECION PERSKE Własny dział rozwoju i badań wyposażony w technicznie zaawansowane urządzenia umożliwia liczne warianty napraw i regeneracji oraz gwarantuje najwyższą precyzję. Potencjał i nasza pozycja w czołówce wiodących dostawców usług umożliwia wykonywanie szczególnie trudnych napraw i regeneracji elektromotorów PERSKE.

  • Regeneracja wrzeciona HERMLE
    Regeneracja wrzeciona HERMLE

    Regeneracja wrzeciona HERMLE dla grupy z branży Automotive. Tego roku otrzymaliśmy już kilka podobnych wrzecion do regeneracji. Wrzeciono Hermle posiada łożyska parowane ceramiczne a jego prędkość nominalna wynosi 15000 obr/min. Kąt działania łożysk to 15 stopni. Tak wysokie obroty przy tak dużych łożyskach wymagają zastosowania łożysk z trudną dostępnością w handlu. Nasza firma posiada kilkadziesiąt…