Pomysk Mały 38a/77-100 Bytów.

cncserwis@spinx-group.com

693-996-816

Regeneracja wrzeciona ELUMATEC

Naprawa elektrowrzeciona ELUMATEC. Naprawa wrzecion ELUMATEC polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych do stanu pierwotnego przywracając funkcjonalność fabryczną.

 W skład naprawy elektrowrzeciona ELUMATEC wchodzi wymiana łożysk ceramicznych oraz wymiana sprężyn zaciągu narzędzia i kalibracja lub wymiana czujników odpowiedzianych za kontrole wszystkich układów współpracujących, w tym mechanizmu odpowiedzialnego za automatyczną wymianę narzędzia. Dla potwierdzenia całkowitej sprawności oraz wyeliminowania niepotrzebnych przestojów maszyny każda naprawa wrzeciona ELUMATEC jest objęta kontrolą jakości i gwarancją serwisową potwierdzoną odpowiednim protokołem serwisowym z wyszczególnieniem osiągniętych tolerancji geometrii elektrowrzeciona oraz sprawdzoną siłą zaciągu narzędzia. Firma oferuje całkowicie bezpłatną wycenę naprawy sprawdzanego elektrowrzeciona która trwa od 2 do 3 dni roboczych. 

 Serwis wrzecion trwa zazwyczaj 14-16 dni i wykonywany jest w naszych zakładach w Pomysku Małym k/ Bytowa. 

Wyślij wrzeciono do Pomyska, otrzymaj bezpłatną diagnostykę, zapytaj o rabat i zaczynamy współpracę.

Naprawiamy wszystkie typy wrzecion ELUMATEC.

Firma CNC SERWIS oferuje kompleksowy serwis wrzecion i elektrowrzecion obrabiarek CNC, w tym naprawę, regenerację, wyważanie oraz wiele innych usług (przezwajanie uzwojeń, justowanie en-koderów). CNC Serwis Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w branży maszyn CNC i gwarantuje, że regenerowane przez nas urządzenia nie odbiegają jakością oraz żywotnością od nowych. Każda naprawa wrzeciona, elektrowrzeciona oraz głowicy CNC jest objęta gwarancją serwisową. Regeneracja elektrowrzecion wykonywana jest w następujący sposób: demontaż uszkodzonych części wraz z analizą ich uszkodzeń i skalkulowanie kosztów naprawy; wykonanie precyzyjnych pomiarów poszczególnych części składowych oraz kontrola czy wymiary części odpowiadają zadanym tolerancjom; statyczne i dynamiczne wyważanie wszystkich obrotowych części przed montażem; ustawienie i regulacja elektroniki pomiarowej.

regeneracja wrzeciona elumatec
Serwis wrzeciona Reckhert

Znajdź usługę

Wykonane usługi

  • Regeneracja elektrowrzeciona CNC
    Regeneracja elektrowrzeciona CNC

    Regeneracja elektrowrzeciona CNC marki HSD dobiegła końca. Firma CNC SERWIS Sp. z o.o. zregenerowała już około 216 wrzecion HSD. Regułą w regeneracji elektrowrzecion jest wysoka dbałość o szczegóły. W ślad za doświadczeniem idą również kompetencje. Nasze osiągnięcia doceniają klienci z całej polski. W przedmiotowym elektrowrzecionie wysoką sprawność po naprawie osiągneliśmy poprzez zastosowanie łożysk ceramicznych najwyższej…

Kategoria usługi