Pomysk Mały 38a/77-100 Bytów.

cncserwis@spinx-group.com

690-869-941

Regeneracja wrzeciona HERMLE

Regeneracja wrzeciona HERMLE

Regeneracja wrzeciona HERMLE dla grupy z branży Automotive.

Tego roku otrzymaliśmy już kilka podobnych wrzecion do regeneracji. Wrzeciono Hermle posiada łożyska parowane ceramiczne a jego prędkość nominalna wynosi 15000 obr/min. Kąt działania łożysk to 15 stopni. Tak wysokie obroty przy tak dużych łożyskach wymagają zastosowania łożysk z trudną dostępnością w handlu.

Nasza firma posiada kilkadziesiąt łożysk z określoną różną tolerancją. Dobór zespołu łożysk jest niezwykle utrudniony dla firm które nie posiadają swojego magazynu łożysk wysokoobrotowych.

Zapewniamy wysoką jakość ze względu na ogromne zasoby magazynowe.

Znajdź usługę

Wykonane usługi

  • Regeneracja elektrowrzeciona Perske
    Regeneracja elektrowrzeciona Perske

    SERWIS WRZECION PERSKE Własny dział rozwoju i badań wyposażony w technicznie zaawansowane urządzenia umożliwia liczne warianty napraw i regeneracji oraz gwarantuje najwyższą precyzję. Potencjał i nasza pozycja w czołówce wiodących dostawców usług umożliwia wykonywanie szczególnie trudnych napraw i regeneracji elektromotorów PERSKE.

  • Regeneracja wrzeciona HERMLE
    Regeneracja wrzeciona HERMLE

    Regeneracja wrzeciona HERMLE dla grupy z branży Automotive. Tego roku otrzymaliśmy już kilka podobnych wrzecion do regeneracji. Wrzeciono Hermle posiada łożyska parowane ceramiczne a jego prędkość nominalna wynosi 15000 obr/min. Kąt działania łożysk to 15 stopni. Tak wysokie obroty przy tak dużych łożyskach wymagają zastosowania łożysk z trudną dostępnością w handlu. Nasza firma posiada kilkadziesiąt…