Pomysk Mały 38a/77-100 Bytów.

cncserwis@spinx-group.com

693-996-816

Serwis wrzecion obrabiarek CNC

Serwis wrzecion

Serwisuj z nami

Serwis wrzecion obrabiarek

SERWIS wrzecion obrabiarek 5 osiowych

Naprawa wrzecion obrabiarek pięcioosiowych polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych do stanu producenta.  Naprawa wrzecion frezerskich ma na celu kompleksowy serwis. Serwis wrzecion frezerskich trwa zazwyczaj 7-14 dni

Zobacz więcej

regeneracja elektrowrzecioN frezarek

Regeneracja elektrowrzecion polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych oraz czujników i enkoderów do stanu producenta.  Serwis wrzeciona frezarki ma na celu kompleksowy serwis. Serwis wrzecion frezarskich trwa zazwyczaj 7-14 dni

Więcej w grupie SpinX – wejdź

Zobacz więcej

NAPRAWA głowic wielowrzecionowych

Serwis głowic wielowrzecionowych polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych do stanu producenta.  Naprawa wrzecion ma na celu kompleksowy serwis. Serwis głowic wielowrzecionowych trwa zazwyczaj 7-14 dni

Zobacz więcej

Naprawa wrzecion tokarskicH

Serwis wrzecion polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych do stanu producenta.  Regeneracja wrzecion tokarskich ma na celu pełną regenerację. Serwis wrzecion tokarskich trwa zazwyczaj 7-14 dni

Zobacz więcej

zarezerwuj usługę serwisu wrzeciona

telefon (+48) 693-996-816

Jak wykonywana jest naprawa wrzeciona?

 Nasz serwis wrzecion przeprowadza regenerację i naprawę wrzecion wielu marek i producentów obrabiarek. Naprawa wrzecion polega na przywróceniu parametrów funkcyjnych elektrowrzeciona doprowadzając do stanu prawidłowego działania.

Regeneracja elektrowrzecion wygląda w następujący sposób: demontaż uszkodzonych części wraz z analizą jej uszkodzeń oraz skalkulowanie kosztów naprawy; pomiar poszczególnych części składowych: kontrola czy wymiary części odpowiadają zadanym tolerancjom; statyczne i dynamiczne wyważanie wszystkich obrotowych części przed montażem

W skład regeneracji wrzeciona wchodzi wymiana zacisku narzędzia, sprężyn talerzowych oraz kompletu serwisowego łożysk, Na koniec serwisu następuje wyważenie dynamiczne i statyczne wszystkich obracających się elementów wrzeciona.

Serwis wrzeciona trwa zazwyczaj kilka dni i odbywa się zakładach grupy SpinX w Pomysku Małym k/ Bytowa. 

Naprawiamy wrzeciona wszystkich producentów. HOMAG, BALESTRINI, BIESSE, HSD, SCM, HITECO, OMLAT, KIMLA, KESSLER, STARRAG, MORI SEIKI, OKUMA, RECKERT, HECKERT, WEISS, FISHER, STEP-TEC, KRESS, CYTEC, IBAG, SKF, OTT-JAKOB, HARDINGE, ELUMATEC, IMA, ELTE, HERMLE, CMS, HURON, DIEBOLD, GMN, DMG, DOSAN, FAG, FADAL, HELLER, HURCO, HAAS, KOVOSVIT, Giordano Colombo i innych. 

Naprawiamy kompletne głowice od maszyn 5 osiowych. Mamy doświadczenie w kasowaniu luzów, likwidacji wycieków, wymianie łożysk ceramicznych wrzeciona.

Regeneracja głowic pięcioosiowych wymaga ogromnej wiedzy i zaangażowania oraz doświadczenia.

Pomagamy swoim Klientom w demontażu głowicy jak i montażu oraz w ustawieniu geometrii. Serwis elektrowrzecion maszyn pięcioosiowych wykonujemy w terminie od 7 do 14 dni roboczych.

Jakie łożyska instalujemy we wrzecionach?

Instalujemy łożyska zalecane przez producenta. Montujemy wyłącznie oryginalne łożyska parowane specjalnie w procesie ich produkcji.

Nie stosujemy łożysk do uniwersalnego parowania ponieważ nie spełniają one kryteriów jakich nasza firma przestrzega.

Dla kogo jest nasz serwis?

Nasze usługi serwisowe kierowane są do firm które posiadają obrabiarki CNC do drewna, kamienia czy szkła oraz maszyny do obróbki metalu.

Nie jest istotne z której części kraju pochodzi elektrowrzeciono, ponieważ nasze usługi kierowane są właściwie do każdej firmy która posiada jedną czy więcej obrabiarek.