Pomysk Mały 38a/77-100 Bytów.

cncserwis@spinx-group.com

690-869-941

Serwis wrzecion obrabiarek CNC

Naprawa wrzecion

Naprawiaj z nami

100% Naprawa wrzecion obrabiarek

naprawa wrzecion
naprawa wrzecion

naprawa wrzecion obrabiarek 5 osiowych

Naprawa wrzecion obrabiarek pięcioosiowych polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych do stanu producenta.  Naprawa wrzecion frezerskich ma na celu kompleksowy serwis. Serwis wrzecion frezerskich trwa zazwyczaj 7-14 dni

naprawa wrzecion
naprawa wrzecion

naprawa elektrowrzecioN frezarek

Naprawa elektrowrzeciona polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych oraz czujników i enkoderów do stanu producenta.  Serwis wrzeciona frezarki ma na celu kompleksowy serwis. Serwis wrzecion frezarskich trwa zazwyczaj 7-14 dni

naprawa wrzecion
naprawa wrzecion

REGENERACJA głowic wielowrzecionowych

Naprawa wiertarek wielowrzecionowych polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych do stanu działania.  Naprawa wrzecion wielowrzecionowych ma na celu kompleksową naprawę. Serwis głowic wielowrzecionowych trwa zazwyczaj 7-14 dni

naprawa wrzecion
naprawa wrzecion

SERWIS wrzecion tokarskicH

Naprawa wrzecion polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych i elektrycznych do stanu producenta.  Naprawa wrzecion tokarskich ma na celu pełną regenerację. Serwis wrzecion tokarskich trwa zazwyczaj 7-14 dni

Naprawa wrzecion obrabiarek CNC

zarezerwuj usługę naprawy wrzeciona

telefon (+48) 690 869 941

Na czym polega naprawa wrzecion w CNC SERWIS Sp. z o.o. ?

Naprawa elektrowrzecion wygląda w następujący sposób:

Oczyszczenie i demontaż uszkodzonych części wraz z analizą jej uszkodzeń oraz skalkulowanie kosztów naprawy; pomiar poszczególnych części składowych wrzeciona: kontrola czy wymiary części odpowiadają zadanym tolerancjom; statyczne i dynamiczne wyważanie wszystkich obrotowych części przed montażem oraz dokładna kalibracja w czasie wykonywania testów.

 Spółka CNC SERWIS Sp. z o.o. oferuje profesjonalny serwis wrzecion i elektrowrzecion obrabiarek CNC. Serwisujemy i regenerujemy wrzeciona i elektrowrzeciona, które po naprawie nie odbiegają jakością oraz żywotnością od nowych maszyn. Firma posiada doświadczenie w branży CNC od 2006 roku, a każdorazowy serwis wrzeciona jest przeprowadzany z indywidualnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły techniczne.

naprawa wrzecion

Firma CNC SERWIS oferuje kompleksowy serwis wrzecion obrabiarek CNC, w tym naprawę i regenerację wrzecion tokarskich. Naprawa wrzecion polega na przywróceniu wszystkich parametrów mechanicznych.

W niektórych wrzecionach gdzie doszło do zatarcia łożyska występować może oszlifowanie osi poprzez zablokowane łożysko. Regeneracja wrzeciona polega na napylaniu specjalnej warstwy metalicznej, a następnie szlifowaniu wału do odpowiedniego wymiaru, w taki sposób aby nowe łożyska zamontować z prawidłową tolerancją pasowania.

Grupa SpinX posiada odpowiednie szlifierki do wałów i ma pełne możliwości przywrócenia osi wrzeciona do stanu fabrycznego.

Remontowane wrzeciona oraz elektrowrzeciona są kompleksowo audytowane przez wyspecjalizowanych serwisantów którzy działają zespołowo. Dla potwierdzenia całkowitej sprawności oraz wyeliminowaniu niepotrzebnych przestojów maszyny każda regeneracja wrzeciona czy elektrowrzeciona lub głowicy CNC jest objęta kontrolą jakości i gwarancją serwisową potwierdzoną odpowiednim protokołem serwisowym z wyszczególnieniem osiągniętych tolerancji geometrii wrzeciona lub elektrowrzeciona oraz zbadaną siłą zaciągu narzędzia, kontrolą czujników i systemów elektronicznych odpowiedzialnych za kontrolę prędkości obrotowej i pracy mechanizmów automatycznej wymiany narzędzi.

Firma oferuje całkowicie bezpłatną wycenę naprawy sprawdzanego elektrowrzeciona która trwa od 2 do 3 dni roboczych. Po oględzinach jest wykonywana kompleksowa oferta przez wykwalifikowanych specjalistów na podstawie przeglądu wrzeciona który ma na celu zlokalizowanie uszkodzonych elementów do wymiany czy regeneracji. Kosztorys przedstawiony po audycie zostaje zaakceptowany przez Prezesa Zarządu spółki , który szczegółowo przygląda się pracy serwisantów i podejmuje kluczowe decyzje w sprawie zakresu usługi, sposobu naprawy czy też ceny usługi. Zachęcamy do podjęcia współpracy z wykwalifikowaną kadrą z dużym doświadczeniem. – Zespół przedsiębiorstwa CNC SERWIS Sp. z o.o. Sp.k.

Demontaż i uruchomienie wrzeciona po regeneracji

Czy wiesz, że demontaż i uruchomienie wrzecion CNC może przynieść rewelacyjne rezultaty końcowe? Jeśli jesteś ciekaw/a jak to zrobić sprawnie i skutecznie, zapraszamy do naszego serwisu i zleć nam demontaż, naprawę i uruchomienie swojego wrzeciona. Udostępnij tę informację znajomym, którzy również są zainteresowani tematyką regeneracji wrzecion CNC!

Zapewniamy pewne wsparcie techniczne i możesz śmiało zlecić naszemu serwisowi kompleksową usługę naprawy/ regeneracji wraz z demontażem oraz uruchomieniem po naprawie.

Regeneracja wrzecion w profesjonalnej firmie

Regeneracja wrzecion to proces przywracania parametrów funkcyjnych wrzeciona, doprowadzając je do stanu prawidłowego działania. W ramach regeneracji wrzeciona wykonuje się szereg działań, w tym:

  1. Demontaż wrzeciona: Rozbieranie wrzeciona w celu dokładnej analizy i oceny uszkodzeń.
  2. Wymiana koniecznych komponentów: Naprawa zacisku narzędzia, wymiana sprężyn talerzowych oraz kompletnego zestawu łożysk.
  3. Pomiar kluczowych wymiarów: Sprawdzenie równoległości tulei, wymiana uszczelnień i złącz obrotowych (jeśli konieczne).
  4. Dynamiczne wyważanie: Wyważenie wszystkich obrotowych części przed montażem.
  5. Przegląd układu zaciągu narzędzia: Zapewnienie prawidłowego działania mechanizmu zaciągu narzędzia.
  6. Zabieganie wrzeciona: Rozgrzewanie po montażu.
  7. Pomiar bicia: Kontrola wibracji.

Warto podkreślić, że każde wrzeciono jest wyważane zgodnie z normą ISO 16084:2017 w klasie 0.4 G. Regeneracja elektrowrzecion obejmuje również naprawę czujników i enkoderów, a firma CNC SERWIS oferuje kompleksowy serwis wrzecion i elektrowrzecion obrabiarek CNC, w tym naprawę, regenerację, wyważanie oraz wiele innych usług1. Każda naprawa wrzeciona, elektrowrzeciona oraz głowicy CNC jest objęta gwarancją serwisową.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz więcej informacji, śmiało pytaj!

97 / 100